Pracownia Nowych Technologii

Pracownia Nowych Technologii 

Pracownia Nowych Technologii  jest działającą globalnie polską marką oferującą rewolucyjne produkty rozwijane w oparciu o wykorzystanie najnowszych technologii, których implementacja do różnych obszarów biznesu pozwoli na ich całkowite zrewolucjonizowanie.

Zajmujemy się  poszukiwaniem i rozwijaniem innowacyjnych rozwiązań dla finansów i energetyki w oparciu o Blockchain – technologię przyszłości, której wpływ już niebawem będzie widoczny niemal w każdym aspekcie naszego życia. PNT wychodzi naprzeciw potrzebom rynku dostarczając sprawdzone rozwiązania zarówno swoim Inwestorom jak i Klientom Korporacyjnym zainteresowanych jej rozwojem. Dostrzegamy nieoczywiste dla wielu trendy technologiczne, a dzięki pozyskanemu od Inwestorów kapitałowi budujemy dla nich infrastrukturę.

Świat potrzebuje mocy obliczeniowej aby się rozwijać, dzięki temu stała się ona aktywem inwestycyjnym, które jest niezwykle dochodowe,  a popyt na nie nieustannie rośnie. W ciągu najbliższych kilkunastu lat Pracownia Nowych Technologii, budując centra mocy obliczeniowej w modelu rozproszonym, zasilanych energią pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych chce stać się właścicielem największej  mocy obliczeniowej w Europie Środkowej.

Copyright 2017/2018 FxCuffs