EXMO

EXMO

EXMO to międzynarodową giełdę kryptowalut, która służy do kupna, sprzedaży oraz wymiany kryptowaluty i pieniędzy fiducjarnych. Platforma została założona w 2014 roku przez deweloperów z Tajlandii, Hiszpanii, Rosji w ścisłej współpracy z doradcami finansowymi z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Litwy i Singapuru. Od tego momentu, platforma dynamicznie się rozwinęła, o czym świadczy m. in. sześciokrotny wzrost liczb przeprowadzanych transakcji.

Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości. Została ona także wyróżniona przez polski portal kryptomag.pl jako jedna z najlepszych giełd 2017 roku.

Szczególny nacisk zespół EXMO kładzie na bezpieczeństwo transakcji oraz wygodę użytkownika, który do dyspozycji dostaje wiele narzędzi ułatwiających start z inwestycją. Giełda EXMO pozwala m. in. na handel w 40 parach walutowych, w tym z polskim złotym, oraz zasilanie konta za pomocą najpopularniejsze metody płatności – DotPay, Payza, MoneyPolo, CryptoCapital oraz Wire Transfer.

W grudniu 2017 r. na portalu pojawiła się opcja handlu na parach z dwiema największymi pod względem kapitalizacji kryptowalutami – bitcoinem i ethereum – bezpośrednio za złotówki. Co więcej, EXMO umożliwia swoim użytkownikom handel algorytmiczny z wykorzystaniem dedykowanych robotów. W tym celu producent platformy udostępnia API, które można wykorzystać na cztery różne sposoby (Public API, Authenticated API, Excode API oraz Wallet API).

Więcej informacji na temat giełdy EXMO można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładce „Aktualności”, jak również na pośrednictwem Telegram, Facebook, oraz Twitter.

Copyright 2017/2018 FxCuffs