DIF Broker

     DIF Broker

Jesteśmy „Najlepszym Brokerem Online Europy Zachodniej 2017″ głównie dlatego, że jesteśmy innym brokerem! W Dif Broker wspólnie się rozwijamy i prowadzimy naszych Klientów na każdym kroku.

Zawsze mówimy, iż jesteśmy  DIF od “different”, „inni„ ponieważ nasza działalność skupiona jest na najlepszym interesie Klienta, a nie poszczególnych produktach. Nasz biznes model oparty jest na prostej koncepcji: zadowolony Klient w długim terminie i wspólnie wzrastamy. Jesteśmy przygotowani pomagać naszym Klientom planować ich przyszłość finansową w średnim oraz długim terminie dla osiągnięcia konkretnych celów, takich jak: emerytura, uniwersytet dla dzieci, zmiana domu, czymkolwiek jest cel Klienta.

Dostarczenie takiego serwisu oparte jest na dwóch filarach: Osobistej Relacji  oraz Technologii. Dla każdego Klienta przypisany jest jego Private Broker. Jest to zawsze ten sam doradca, który będzie doradzał w tematach związanych w oszczędzaniem, inwestowaniem, zgodnie z sytuacją Klienta i potrzebami.

Drugim filarem, w celu dostarczenia naszym Klientom najlepszej usługi i inwestycji jest Technologia. Dlatego DIF posiada partnerstwa z dostawcami z różnych dziedzin, aby kontynuować dostarczanie innowacyjnych możliwości i zapewnić, aby nasi Klienci mieli dostęp do najwyższej skuteczności oraz jakości, zarówno w odniesieniu do dostarczanych informacji jak i dostępu do globalnych rynków kapitałowych.

DIF istnieje od 1999 roku. W pełni regulowany w całej Europie, w Polsce pod nadzorem KNF.

Dostęp do wszystkich głównych giełd świata dla takich produktów jak: ETF (Simple oraz Complex), Akcje, CFD, Futures, Opcje, Obligacje, Forex.

Copyright 2017/2018 FxCuffs