Steve Ward FxCuffs 2018 Prelegent

Steve Ward

,

Steve pasjonuje się poprawianiem osiągnięć ludzi. Ma ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu, coachingu i treningu. Przed rozpoczęciem pracy z traderami i menedżerami funduszy w 2005 roku pracował z elitarnymi sportowcami i zespołami jako trener i psycholog sportu, a także pracował jako trener profesjonalnych graczy w pokera.

Steve współpracuje z traderami i zarządzającymi funduszami na różnych poziomach aktywów i poziomów doświadczenia, w bankach, funduszach, spółkach energetycznych, grupach handlowych i spółkach handlujących towarami na całym świecie, pomagając im zwiększać wydajności poprzez rozwój psychologicznych i fizjologicznych zdolności usprawniających procesy podejmowania decyzji. Zwiększa wydajność i maksymalizuje zyski stosując różnorodne metody, w tym coaching, szkolenia, doradztwo oraz ocenę psychologiczną i fizjologiczną. Prowadzi także szkolenia z zakresu wydajności i psychologii dla kluczowych pracowników pracujących pod presją osiągania dobrych wyników w handlu jak i w bankowości i finansach.

Jego wyjątkowe podejście obejmuje silne połączenie różnych podejść opartych na psychologii pracy, nauce decyzji, neuronaukach, fizjologii stresu, strategiach opartych na doskonaleniu umysłu, elitarnych zasadach działania i coachingu wysokiej wydajności.

Jest autorem „High Performance Trading”, „TraderMind” i „Sports Betting To Win”, współzarządzał zespołem 50 proptraderów w Londynie i był konsultantem w serialu telewizyjnym BBC 2 „Million Dollar Traders”. Handlował także na indeksach giełdowych i forexie na własny rachunek.

Talks