Andrzej Haraburda FxCuffs 2018 Prelegent_

Andrzej Haraburda

,

Andrzej Haraburda jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Geodezja), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Ekonomia) oraz Akademii Krakowskiej (Rynek sztuki i antyków). Zdał także egzamin na Doradcę Prawno-Podatkowo-Finansowego w Zrzeszeniu Prawników Polskich w Warszawie.

Od ponad 25 lat zawodowo zajmuje się inwestycjami na rynkach kapitałowych, zaczynając od rynku akcyjnego, poprzez opcje, opcje binarne kończąc na walutach i surowcach. Inwestuje także na rynkach alternatywnych ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości komercyjnych oraz rynku sztuki i antyków.

Andrzej Haraburda pracował jako kierownik domów maklerskich w Polsce i Stanach Zjednoczonych oraz analityk i wykładowca w Wielkiej Brytanii. Od lat współpracuje z portalami comparic.pl i investio.pl, gdzie pisze artkuły oraz prowadzi wykłady z budowy systemów inwestycyjnych, zarządzania kapitałem i psychologii inwestowania. Jego specjalnością jest autorski system inwestycyjny oparty na Ichimoku Kinko Hyo, Murrey Math Lines i wykresie Heiken Ashi. Jest także specjalistą od optymalizacji podatkowej. Doświadczenie w tym temacie zdobywał nie tylko w związku z posiadanymi uprawnieniami, ale głównie jako inwestor oraz właściciel spółek polskich, brytyjskich i amerykańskich.

Andrzej Haraburda z zamiłowania jest bibliofilem, kolekcjonuje stare mapy i fotografie oraz malarstwo współczesne.

Talks