Materiały prasowe

Akredytacje

W sprawie akredytacji proszę kontaktować się do: Wojciech Gralec

w.gralec@fxcuffs.pl

Baner 300x250px

Baner 250x250px

Baner 200x200px

Baner 300x250pxV2

Baner 250x250pxV2

Baner 200x200pxV2

Baner 728x90px

Baner 728x90pxV2

Baner 468x60px

Baner 468x60pxV2

1200 znaków

Kraków Miastem Inwestorów dzięki Fundacji FxCuffs

24-25 marca 2017 roku, Krakowskie Centrum Kongresowe ICE ponownie stanie się świadkiem największego wydarzenia rynku inwestycyjnego. Jego skala przewyższa dotychczas podejmowane inicjatywy w Polsce. Wszystko za sprawą Konferencji, Targów i Gali FxCuffs 2017!

3. edycja to ponad 4 tysiące inwestorów indywidualnych, przedstawicieli brokerów oraz ekspertów rynkowych z całego świata – powierzchnia ICE Kraków stanie się idealną przestrzenią do wymiany poglądów, networkingu oraz wspólnej edukacji.

70 wystawców, ponad 20 prelegentów oraz kilkadziesiąt godzin warsztatów zostanie podsumowane podczas uroczystej Gali. Uroczystość wyróżni te podmioty i osobistości, które najsilniej przyczyniły się do budowania jakości rynku walutowego. W 2017 r. statuetki wręczymy w aż 11 kategoriach głównych.

Jeżeli chcesz razem z nami tworzyć największe wydarzenie rynku inwestycyjnego w tej części Europy, to już teraz zapraszamy Cię do udziału w imprezie i wspólnego budowania marki FxCuffs. Spotkajmy się w Krakowie!

2000 znaków

Expo FxCuffs 2017 – Kraków ponownie zmieni się w europejskie centrum inwestycyjne

Już 24-25 marca 2017 roku, ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja Konferencji, Targów oraz Gali FxCuffs przyciągnie inwestorów, wystawców, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego!

4 tysiące odwiedzających, ponad 70 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów.

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – Targi (wraz ze specjalną strefą B2B), Konferencję, Konkurs oraz Galę Nagród FxCuffs. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych krakowskiego Centrum Kongresowego, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem traderów, brokerów i ekspertów rynkowych na Starym Kontynencie.

Jeszcze więcej stoisk wystawienniczych, prelegentów, godzin wykładów i uroczysta Gala rozdania Nagród FxCuffs, honorująca najlepsze podmioty na rynku, to jedynie początek wyjątkowych emocji.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią polskie i światowe gwiazdy tradingu z Antonem Kreilem, byłym pracownikiem Goldman Sachs. Zobaczymy także m.in. Martina Goerscha, Macieja Golińskiego, Tradera21 i wielu innych.

FxCuffs to nie tylko dwudniowe targi. To również nieprzerwane, całoroczne działanie na rzecz edukacji polskiego inwestora indywidualnego. Właśnie w tym celu powstała Fundacja FxCuffs, prowadząca szereg akcji mających wpływać na budowanie pozytywnego wizerunku branży w Polsce.

Bardzo pozytywny odbiór ze strony rodzimej społeczności inwestorów pozwala na ciągły, dynamiczny rozwój oraz podejmowanie kolejnych inicjatyw. To dzięki Państwu, FxCuffs w tak krótkim czasie urósł do miana najważniejszego wydarzenia w Polsce.

Spotkajmy się w Krakowie – Mieście Inwestorów!

4000 znaków

Największe wydarzenie rynku inwestycyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej – Expo FxCuffs 2017

24-25 marca 2017 roku, ICE Kraków Congress Centre ponownie stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja Konferencji, Targów oraz Gali FxCuffs przyciągnie ponad 4 tysiące uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego!

KRAKÓW MIASTEM INWESTORÓW

Kraków to jedno z najbardziej charakterystycznych polskich miast – to właśnie tutaj ponad tysiącletnia historia łączy się z nowoczesnością. Na przeciwległych brzegach Wisły dostrzec możemy jedną z najstarszych siedzib Królów Polskich – Wawelu – oraz najnowocześniejszego Centrum Kongresowego w Polsce – ICE. To właśnie w jego przeszklonych przestrzeniach inwestorzy detaliczni z całej Polski, przedstawiciele brokerów i eksperci rynkowi spotkają się, aby wspólnie uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. Kraków stanie się największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy.

Targi rynku walutowego

Expo FxCuffs 2017 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz ściśle współpracujących innych firm związanych z rynkiem. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 4 tysiące uczestników znajdzie stoiska wystawowe domów maklerskich, banków, rynkowych ekspertów oraz twórców oprogramowania, ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera. Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 70 wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów.

Naszym celem jest stworzenie platformy wymiany opinii, pomysłów oraz umożliwiającej networking. Profesjonaliści z branży będą mogli zapoznać się z produktami dostawców płynności, technologicznych start-up’ów, podmiotów przetwarzających płatności oraz tworzących oprogramowanie niezbędne do funkcjonowania profesjonalnej platformy brokerskiej. Połączenie tych dwóch światów ma stworzyć idealne warunki zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i dla przedstawicieli branży. Koncepcje B2C oraz B2B zapewnią każdej ze stron komfortowe warunki do prowadzenia rozmów oraz poszerzenia wiedzy.

Konferencja z gwiazdami światowego formatu

W 2017 roku swoją obecnością zaszczyci nas Anton Kreil, były pracownik Goldman Sachs, który poprowadzi kilka prelekcji i spotka się z inwestorami podczas ekskluzywnej kolacji. Podczas swoich wystąpień Anton skupi się na handlu detalicznym, z praktycznymi poradami dla indywidualnych traderów, przeanalizuje podstawowe kryteria pozwalające zarabiać więcej, w oparciu o przewidywanie przyszłości makroekonomicznej. Podczas spotkania B2B głównym tematem będzie kwestia relacji klient-broker, a dokładniej biznesu z perspektywy obu stron branży, co pozwoli zrozumieć zależności i wzmocni długoterminowe umowy partnerskie.

Oprócz ex-Goldmana zaproszenie przyjęli doskonale znani wszystkim eksperci rynku walutowego, m.in. Martin Goersch, Maciej Goliński, Trader21, Piotr Głowacki, Daniel Kostecki, Piotr Grela.

Po oficjalnej części imprezy uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w after party odbywającym się w luźniejszej formie.

Konkurs i Gala rozdania nagród FxCuffs

Konkurs FxCuffs ma na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

FxCuffs 2017 wyróżni podmioty w kilkunastu różnych kategoriach – w pierwszej części głosowania swoich faworytów wybierali inwestorzy indywidualni, w finałowej grupie decyzję podejmuje natomiast Kapituła składająca się z doświadczonych ekspertów rynkowych.

Konkurs zostanie podsumowany podczas uroczystej Gali w Sali audytoryjnej ICE Kraków, mogącej pomieścić 2 tysiące gości.

Nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie!