FxGrow

   FxGrow

FxGrow jest międzynarodowym brokerem online, należącąm do przedsiębiorstwa Growell Capital, realizującego potrzeby inwestorów. Broker jest autoryzowany i regulowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) licencją o numerze 214/13, a także autoryzowany przez polski Krajowy Nadzór Finansowy (KNF),

Strategia, którą kieruje się FxGrow to dostraczanie swoim klientom nie tylko wszystkich niezbędnych narzędzi do odniesienia sukcesu w inwestycjach na rynkach finasowych, ale także bezkonkurencyjnych warunków handlowych, takich jak ultra niskie spready ECN i doskonałą egzekucję zleceń w modelu STP (Straight-Through-Processing).

Dzięki procesowaniu wszystkich zleceń klientów w modelu STP w FxGrow możemy zagwarantować, że nie występuje tu ryzyko konfliktu interesów między Brokerem a Klientem. Pozytywne rezultaty na rachunku inwestycyjnym klienta postrzegamy przez pryzmat również naszego sukcesu, dlatego też dokładamy wszelkich starań ku dostarczeniu specjalnego, szytego na miarę i nie mającego odpowiednika na rynku Forex środowiska handlowego.

Możliwość indywidualnej negocjacji warunków na koncie inwestycyjnym oraz elastyczność firmy otwiera wiele drzwi niedostępnych do tej pory dla inwestorów indywidualnych.

info@fxgrow.com

+48-22-397-15-26

17 Spyrou Kyprianou Ave.
MBC Business Center,
4001 Limassol, Cypr

Copyright 2017/2018 FxCuffs