Gala

Gala rozdania nagród FxCuffs 2016


Sala Audytoryjna 12 marca 2016 19:00 - 21:00

Bookmark and Share

Gala

FxCuffs to pierwsze w Polsce niezależne nagrody rynku walutowego. Powstały po to, aby docenić instytucje oraz osoby dbające o jak najwyższą jakość usług na rynku walutowym Forex.

Wybór zwycięzców odbywał się w trzech etapach. W pierwszym i drugim etapie o nominacji decydowało otwarte głosowanie. W ten sposób wyłoniona została grupa 5. nominowanych w każdej kategorii. Lista nominowanych na stronie http://konkurs.fxcuffs.pl

W trzecim etapie Kapituła, w skład której wchodzą najznakomitsze postaci polskiego i światowego rynku walutowego, wyłoniła zwycięzców w każdej kategorii.

Nagrodą jest statuetka, przedstawiająca mankiet wykuty w skale, ozdobiony bursztynową spinką, która została zaprojektowana i wykonana przez znanego krakowskiego artystę Marka Stankiewicza.

Laureatów poznamy podczas Gali.

Gospodarzami wieczoru będą Izabela Kała i Alan Pakosz.

Iza Kała, fot. W.Biały   Alan Pakosz 3

a o Państwa dobry humor zadbają Kabaret PUK oraz zespół muzyczny ImproBand.

Kabaret PUK powstał w 2008 roku w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. W ciągu siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce –PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych- Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa.

Kabaret PUK Let's PUK it!, fot. K. Schubert   PUK EXTRA, fot.Bartek Cieniawa (8)

Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.

Więcej: www.kabaret-puk.art.pl

ImproBand – zespół tworzony przez cztery osoby, których wspólną pasją jest muzyka. To połączenie charyzmatycznych osobowości i doświadczenia scenicznego. Zespół współpracuje z krakowską Grupą AD HOC, tworząc na bieżąco oprawę muzyczną i dźwiękową do spektakli w całości improwizowanych.

improband 1   improband 2

W skład zespołu wchodzą:

Karol Bulski (instrumenty klawiszowe, kierownictwo muzyczne zespołu) – student Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej. Pianista, kompozytor, wokalista. Od dziecka związany ze sceną. Laureat i zdobywca licznych nagród Grand Prix m.in. na Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski”. Współpracuje z Teatrem KTO, krakowską Rotundą oraz Śródmiejskim Ośrodkiem Kultury w Krakowie. Członek grupy improwizacyjnej AD HOC.

Jan Koźliński (gitara basowa) – student Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Pierwsze muzyczne kroki stawiał, zaczynając od nauki gry na pianinie. Obecnie wykonuje zarówno nowoczesną muzykę jazzową jak i pop/funky/groove. Związany z projektami: Monosies qurtet, The Groove Project.

Filip Nowak (gitara elektryczna) – student Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Katowicach, absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Laureat głównej nagrody w I Krakowskim Konkursie Improwizacji Jazzowej (2013). Założyciel wielu krakowskich składów muzycznych. W swoim dorobku ma występy na scenach polskich oraz zagranicznych z zespołami takimi jak: GROOVERS, EMI, Pixel & Iza Mytnik, Taboo Avenue, The Two of Us, Quiet Nights Trio, SNAP Project, Volvo Accident, All New Materials, Aphere Big Band oraz ImproBand.

Tomasz Kamiński (instrumenty perkusyjne) – jeden z czołowych perkusistów młodego pokolenia, grał już ze wszystkimi, których zna. Współpracuje głównie z zespołami poszukującymi perkusistów. Jako jeden z nielicznych muzyków z Krakowa kompletnie nie umie czytać nut, to dzięki temu nie narzeka na brak pracy.
Sumienny, pracowity, uczciwy ale jeszcze nigdy nie nabił dobrego tempa. Tomek jednak się nie zniechęca i ciągle doskonali swoje umiejętności.